EKK PRACOWNIA PROJEKTOWA

Opinie

Zobacz

Co mówią
o mnie ?

moi klienci

Ciekawe i różnorodne pomysły, doskonały kontakt z projektantką, ogromna wiedza (nie tylko na temat projektowania wnętrz, ale również w kwestiach technicznych). Projekt jest bardzo dobrze przemyślany, nie tylko piękny, ale także funkcjonalny. Pani Ewa to osoba bardzo rzetelna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Dziękujemy i pozdrawiamy 🙂
Szymon Sikorski
„Bardzo chciałbym polecić współpracę z EKK Pracownia Projektowa, Pani Ewa to profesjonalna, doświadczona i bardzo dokładna projektantka. Bardzo dobry kontakt oraz szybkie odpowiedzi pozwalają być w stałym kontakcie i modyfikować wcześniejsze założenia. Skrupulatnie przeprowadziła wstępny wywiad, a później na jego podstawie uwzględniając nasze wskazówki oraz swoją wiedzę, doświadczenie oraz artystyczną duszę pomogła zaprojektować nam nasz dom. Z pewnością polecilibyśmy współpracę z EKK i jeśli w przyszłości będziemy potrzebować pomocy w zaprojektowaniu jakiejś przestrzeni będziemy również realizować ją z Panią Ewą.”
Bardzo polecam współpracę! Projekt wykonany świetnie, zostało zaproponowanych wiele rozwiązań, na które sam bym nie wpadł. Pełen profesjonalizm i super doradztwo! Zdecydowałem się na pełny projekt, lista zakupów to świetna sprawa- zaoszczędza sporo czasu 🙂
Karol Jesion
„Pięciogwiazdkowa opinia to za mało, by móc ocenić profesjonalne podejście EKK Pracownia Projektowa. Przekazałem w ręce Pani Ewy projekt całego mieszkania od podstaw. Po przeprowadzeniu rozmowy odnośnie oczekiwań już pierwszy projekt był strzałem w 10! Projekt zrobiony z dużym zaangażowaniem, bardzo dobrze opracowany. Z czystym sumieniem polecam EKK Pracownia Projektowa.”
Daniel Ciborowski
Polecam pracownię, Pani życzliwa, profesjonalna , bardzo dobry kontakt i co ważne: słucha. Wykonała piękny projekt kapitalnego remontu mieszkania, idealnie trafiła w mój gust. Cena bardzo przystępna za ogrom wykonanej pracy. Wszystkiego Dobrego Pani Ewo!
Barbara Dworek

Zapraszam do kontaktu

Przygotuję indywidualną wycenę

Tu jesteśmy

Skontaktuj się z nami

EKK PRACOWNIA PROJEKTOWA
EWA KSOBIAK-KUBACKA
Ul. Bielicka 12/35
85-135 Bydgoszcz
TEL. 605 233 904
e-mail: biuro@ekkpracowniaprojektowa.pl
Scroll to Top
Przewiń do góry