Jak pracujemy ?

Etapy pracy

DROGA DO ...

... UDANEJ REALIZACJI

Każdy projekt jest inny, każda przestrzeń podlegająca aranżacji jest inna, ale jest kilka prostych, uporządkowanych kroków dzięki którym współpraca z Klientem układa się pomyślnie i możemy być spokojni o powodzenie projektu i jego przyszłą realizację.

ETAPY PRACY
- 01

Kontakt

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszym biurem. Umówimy spotkanie, poznamy Państwa oczekiwania, zaprezentujemy ankietę, tak abyśmy w pełni mogli poznać Państwa gust. Podczas spotkania omówimy też wstępną koncepcję oraz określimy budżet dla inwestycji.

- 02

oferta

Przygotujemy indywidualną ofertę, zakres projektu, wycenę. Po akceptacji podpiszemy umowę.

- 03

Wizja lokalna

Jeśli jest konieczność wykonania inwentaryzacji lub doprecyzowania innych ważnych elementów w miejscu inwestycji.

- 04

koncepcja aranżacji

Wykonujemy układ funkcjonalny zawierający ustawienie mebli, rozmieszczenie ścian; wizualizacje, przedstawimy rozwiązania materiałowe i kolorystyczne.

- 05

projekt wykonawczy

Opracujemy rzuty budowlane, rysunki instalacji, rzuty posadzek, rzuty ścian, i sufitów, rysunki indywidualnej zabudowy meblowej jeśli takowa się pojawia w projekcie, zestawienie materiałowe (kosztorys elementów wyposażenia wnętrz).

- 06

Nadzór autorski nad realizacją

Kontrolowanie postępu i jakości prac na budowie oraz realizacji prac ściśle wg projektu. Pełny lub niepełny nadzór autorski w zależności od wybranej opcji.

pełen nadzór autorski – wizyty na budowie w ilości potrzebnej do realizacji projektu ściśle wg założeń, wdrożenie projektu, rozmowy z wykonawcami, kontrola postępu i jakości prac (usługa dodatkowo płatna).

niepełny nadzór autorski – 2 – 3 wizyty na budowie w czasie realizacji projektu jako wsparcie dla inwestora we wdrożeniu projektu i w rozmowach z wykonawcami (w cenie kompleksowego projektu wnętrz)

Tu jesteśmy

Skontaktuj się z nami

EKK PRACOWNIA PROJEKTOWA
EWA KSOBIAK-KUBACKA
Ul. Bielicka 12/35
85-135 Bydgoszcz
TEL. 605 233 904
e-mail: biuro@ekkpracowniaprojektowa.pl
Scroll to Top
Przewiń do góry