tr?id=207537080616615&ev=PageView&noscript=1

O nas

EKK Pracownia projektowa  to autorskie studio projektowania i aranżacji wnętrz. Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie oczekiwań klienta poprzez profesjonalne i innowacyjne podejście do projektowania wnętrz. Priorytet dla nas stanowi wykorzystanie potencjału przestrzeni  oraz odzwierciedlenie we wnętrzu  charakteru i duszy inwestora. Tworzymy funkcjonalne i kreatywne projekty w dobrym stylu dzięki nieszablonowemu podejściu i wyczuciu.  Zastosowanie ergonomii, wygody i praktycznych materiałów w projektowanych przez nas wnętrzach sprawia, że są one na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym. Nieustannie stawiamy na rozwój biorąc udział w różnych branżowych szkoleniach i targach. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta dzięki czemu nie musisz się martwić o każdy element projektu.

Projektujemy wnętrza prywatne jak i komercyjne.

Oferujemy także projektowanie:  grafiki użytkowej, logotypów, identyfikacji wizualnej firmy.

Działamy głównie  na terenie województwa kujawsko – pomorskiego  (Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz), jednakże jesteśmy też otwarci na współpracę na terenie całego kraju.

Świeże spojrzenie i  zdobyte doświadczenie to klucz do sukcesu. Sprawdź nas!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i  współpracy.

unnamed

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl: https://www.oferteo.pl/architekci-wnetrz/bydgoszcz#Najlepsi